USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Tekirdağ TSO Heyeti Ak Parti İl Başkanı Mestan Özcan’ı Ziyaret Etti


31.05.2019

Tekirdağ TSO Heyeti Ak Parti İl Başkanı Mestan Özcan’ı Ziyaret Etti

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve beraberindeki Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Hakan Şık, Disiplin Kurulu Başkanı Soner Çizen, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları ve Üyeleri ile birlikte Ak Parti İl Başkanlığı’na yeni atanan Mestan Özcan’a  hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “Ak Parti Tekirdağ İl Başkanlığı’na atanan Mestan Özcan’ın yeni görevinin şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Mestan kardeşimle uzun yıllar Tekirdağ TSO çatısı altında birlikte görev yaptık, kendisi meclis üyeliği, yönetim kurulu üyeliği ve yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu ve halende meclis üyeliği görevi devam etmektedir. Bugünde Tekirdağ TSO Heyeti olarak kendisine nezaket ziyareti gerçekleştirmek ve kendisini tebrik etmek istedik, bu vesileyle yeni görevinde başarılar diliyorum.” dedi.

Ziyaret için Tekirdağ TSO Yönetimine teşekkür eden Ak Parti İl Başkanı Mestan Özcan, gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendisinin ve partisinin şehrimize fayda sağlayacak yenilikçi fikirlere açık olduğunu, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nın fikir ve proje kabiliyetinden yararlanma noktasında istişare halinde olunacağını belirtti.  Gerçekleşen toplantı da şehrimizde ve bölgemizde yapılması planlanan yatırımlar, gerçekleştirilecek projelere dair konular görüşülerek karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Tekirdağ TSO Heyeti Ak Parti İl Başkanı Mestan Özcan’ı Ziyaret EttiTekirdağ TSO Heyeti Ak Parti İl Başkanı Mestan Özcan’ı Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 29
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11111
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11359