USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Tekirdağ TSO Heyeti İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’yı Ziyaret Etti


25.06.2019

Tekirdağ TSO Heyeti İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’yı Ziyaret Etti

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Meclis Başkanı Hakan Şık, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemil Koçaş, Yönetim Kurulu Sayman Üye Yılmaz Emer, Yönetim Kurulu Üyesi Bahadır Yazıcı, Meclis Başkan Yardımcısı Cavit Yazıcı ve Disiplin Kurulu Başkanı Soner Çizen İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’yı makamında ziyaret etti.

Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Heyeti olarak İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’ya nezaket ziyaretinde bulunduklarını belirterek, “İstanbul ve Gaziantep Valilik görevleri öncesinde Tekirdağ’da Valilik yapan Ali Yerlikaya üç yıl ilimizde, bölgemizde başarılı işlere imza atmıştır. Sayın Valimizle birlikte Trakya Kalkınma Ajansı gibi birçok kamu kurum ve kuruluşların işbirliği içerisinde yürütülen proje ve platformlarda çalışma şansımız oldu. Görev süresi boyunca iş dünyası temsilcileri olarak bizlere verdiği destekler adına da tekrar teşekkür ediyor, İstanbul Valiliği görevinin hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Gerçekleşen görüşmede ayrıca Tekirdağ’ın ekonomik ve ticari hayatı ile Tekirdağ TSO olarak yürütülen proje ve çalışmalara dair Vali Ali Yerlikaya’ya bilgi aktarılmış olup gündeme ilişkin konuların da görüşülmesinin sonrasında ziyaret sona ermiştir.

 

 

Tekirdağ TSO Heyeti İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’yı Ziyaret EttiTekirdağ TSO Heyeti İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’yı Ziyaret EttiTekirdağ TSO Heyeti İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’yı Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 12
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 12869
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 50658
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 52933