USD Alış: 5.2927 | USD Satış: 5.3139 | Euro Alış: 6.0030 | Euro Satış: 6.0270

Tekirdağ TSO Lüleburgaz TSO ve Lüleburgaz TB’ye Nezaket Ziyareti Gerçekleştirdi


08.05.2018

Tekirdağ TSO Lüleburgaz TSO ve Lüleburgaz TB’ye Nezaket Ziyareti Gerçekleştirdi

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Hakan Şık ve Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Lüleburgaz TSO ve Lüleburgaz TB’yi ziyaret ederek 2018-2022 çalışma döneminde oda ve borsa yöneticilerine hayırlı olsun dileklerini ileterek yeni dönemde önce üyelerimiz sonra şehirlerimiz, bölgemiz ve ülkemiz için çalışacağız mesajı verdi.

Lüleburgaz programı kapsamında Tekirdağ TSO Heyeti ilk Lüleburgaz TSO Başkanı İlhami Cebelli ve oda yöneticileri ile bir araya geldi. Lüleburgaz Başkanı Cebelli Başkan Günay nezdinde Tekirdağ TSO Heyetine nazik ziyaretleri için teşekkür etti ve birliktelik ile bundan sonraki süreçte işbirliğimiz artacak dedi. Lüleburgaz TSO yöneticileri TOBB yönetim Kurulu’nda olan Cengiz Günay’dan memnun olduklarını, TOBB’da ne zaman bir işimiz olsa sağolsun Cengiz Başkanımız bizlere yardımcı oldu, iletişimimiz diyaloğumuz her zaman kuvvetli oldu, bizler genel kurulda Cengiz Günay’ın yönetimde yeniden yer almasını istiyor, genel kurulun camiamıza hayırlı olmasını diliyoruz dediler.

Heyet oda ziyaretinden sonra Lüleburgaz Ticaret Borsası Başkanı Kenan Var’ı ziyaret etti. Başkan Kenan Var ve borsa yöneticilerine yeni dönemde başarılar diledi. Başkan Var, Tekirdağ TSO Heyeti’ne yapımı devam eden borsa hizmet binası ve borsanın yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgiler verdi ve ziyaret anısına Tekirdağ TSO Başkanı TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’a plaket takdiminde bulundu.

 

 

Tekirdağ TSO Lüleburgaz TSO ve Lüleburgaz TB’ye Nezaket Ziyareti GerçekleştirdiTekirdağ TSO Lüleburgaz TSO ve Lüleburgaz TB’ye Nezaket Ziyareti GerçekleştirdiTekirdağ TSO Lüleburgaz TSO ve Lüleburgaz TB’ye Nezaket Ziyareti Gerçekleştirdi
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 22
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 7862
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 33208
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 37097