USD Alış: 6.0614 | USD Satış: 6.0857 | Euro Alış: 6.7816 | Euro Satış: 6.8088

Tekirdağ TSO Mayıs Ayı Meclis Toplantısı ve Geleneksel İftar Yemeği


30.05.2018

Tekirdağ TSO Mayıs Ayı Meclis Toplantısı ve Geleneksel İftar Yemeği

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası olağan Mayıs ayı meclis toplantısı, 30 Mayıs 2018 tarihinde Tekirdağ TSO Konferans Salonunda düzenlenen toplantıyla gerçekleştirildi. Toplantıya Meclis Başkanı Hakan Şık, Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile Komite Başkanları katılım sağladı.

 

Toplantının açılış konuşmalarını yapan Meclis Başkanı Hakan Şık, “Hoş geldiniz, sizleri şahsım ve meclis divanı adına saygıyla selamlıyor Mayıs ayı meclis toplantımızı açıyorum. Öncelikle Mübarek Ramazan Ayı’nızı tebrik ediyor hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum. Mayıs ayı bizler için güzel haberlerle geçti, ilk olarak TOBB 74. Genel Kurulu’nda TOBB Yönetim Kurulu’na seçilen Başkanımız Cengiz Günay’ı tebrik ediyor, kendisi ile gurur duyuyoruz. Diğer yandan meclisimizden Mestan Özcan ve İlhami Özcan Aygun arkadaşımız milletvekili adayı oldular, kendilerine çıktıkları yolda başarılar diliyorum. Toplantımızın hayırlı olmasını diliyor, katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay meclis toplantısında yaptığı konuşmada, “Kardeşlik ve bereket ayı olan mübarek Ramazan ayına erişmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’te yaptığımız ibadetler, zorlukları anlamayı öğreten, bireyselliği ortadan kaldıran çok değerli ibadetlerdir. Başı rahmet, ortası günahlarımızın affı ve sonu azaptan kurtuluş olan Ramazan ayını en güzel şekilde yaşamayı temenni ediyorum. 

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, ahlaki ilkelerden ödün vermeden dürüst ticaret ve helal kazanç için çaba sarf eden mükelleflerden oluşan büyük bir ailedir. Bu ailenin bir ferdi olmaktan gurur duyduğumu ifade etmek istiyorum. Her alanda hızla gelişen ve potansiyeli ile fark oluşturan, kalkınması ile umut vadeden Tekirdağ’ımızı çok daha güzel günlere inşallah, işte bu aile kavuşturacaktır. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası çatısı altında, her türlü başarımızın temelinde sizlerden, birlik ve beraberliğimizden aldığımız ilham ve destek yatıyor. Bu vesileyle bu zamana kadar gösterdiğiniz ve bundan sonrada göstermeye devam edeceğiniz örnek çalışmalar ve duruşunuzdan dolayı siz kıymetli yönetim kurulu, meclis ve komite üyelerimize ve çalışanlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum.

 

Değerli Dostlarım, Ramazan ayı boyunca kurduğumuz iftar sofralarımızın bereketinin daim olmasını diliyorum, bu bereketin iş hayatımıza da yansımasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Hepinize katılımınızdan dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyor, sizleri saygıyla selamlıyorum.” dedi. Konuşmaların ardından, meclis toplantısı, Yönetim Kurulu’nun faaliyet raporu, gelir – gider hesapları, gelen – giden evrakların meclise sunumunun ardından dilek ve temenniler kısmı ile sona erdi. Meclis toplantısı sonrasında düzenlenen geleneksel iftar yemeği programı gerçekleştirildi.

Tekirdağ TSO Mayıs Ayı Meclis Toplantısı ve Geleneksel İftar YemeğiTekirdağ TSO Mayıs Ayı Meclis Toplantısı ve Geleneksel İftar YemeğiTekirdağ TSO Mayıs Ayı Meclis Toplantısı ve Geleneksel İftar YemeğiTekirdağ TSO Mayıs Ayı Meclis Toplantısı ve Geleneksel İftar YemeğiTekirdağ TSO Mayıs Ayı Meclis Toplantısı ve Geleneksel İftar YemeğiTekirdağ TSO Mayıs Ayı Meclis Toplantısı ve Geleneksel İftar YemeğiTekirdağ TSO Mayıs Ayı Meclis Toplantısı ve Geleneksel İftar YemeğiTekirdağ TSO Mayıs Ayı Meclis Toplantısı ve Geleneksel İftar YemeğiTekirdağ TSO Mayıs Ayı Meclis Toplantısı ve Geleneksel İftar YemeğiTekirdağ TSO Mayıs Ayı Meclis Toplantısı ve Geleneksel İftar YemeğiTekirdağ TSO Mayıs Ayı Meclis Toplantısı ve Geleneksel İftar YemeğiTekirdağ TSO Mayıs Ayı Meclis Toplantısı ve Geleneksel İftar YemeğiTekirdağ TSO Mayıs Ayı Meclis Toplantısı ve Geleneksel İftar Yemeği
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 5
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 8545
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 40221
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 41160