USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Tekirdağ TSO Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı


26.02.2020

Tekirdağ TSO Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası 2020 Şubat ayı olağan meclis toplantısı, Meclis Başkanı Hakan Şık başkanlığında, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Disiplin Kurulu Başkanı ve Komite Başkanlarının katılımıyla Tekirdağ TSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmalarını yapan Meclis Başkanı Hakan Şık, “Değerli Meclis Üyeleri ve Komite Başkanları 2020 yılı Şubat ayı olağan meclis toplantımıza hoş geldiniz, sizleri şahsım ve Tekirdağ TSO Meclis Divanı adına saygıyla selamlıyor, meclis toplantımızı açıyorum. Meclis gündemimiz; bir önceki meclis kararlarının imzalanması, yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması-müzakereye açılması-ibrası, 2020 yılı ocak ayı mizanı ile gelir-gider bütçesi fiili durum raporlarının okunması-müzakereye açılması-ibrası, 2020 yılı bilançosu, mizanı ve kesin hesap raporları ile ilgili hesapları inceleme komisyonu raporunun okunması ve ibrası, dilek ve temennilerden oluşmaktadır. Ben şimdiden meclis toplantımızın şehrimize ve üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, yarın idrak edeceğimiz Regaip Kandilinizi en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.

Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından dilek ve temenniler kısmında söz alan Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Kıymetli Meclis Üyeleri, Komite Başkanları ile Disiplin Kurulu Başkanı meclis toplantımıza hoş geldiniz, sizleri şahsım ve yönetim kurulu adına saygıyla selamlıyorum.” diyerek toplantıda 2 sunum gerçekleştirdi. Günay yapmış olduğu sunumlarda; 2019’da başlayan toparlanma 2020 yılında sürdürülebilir mi? 2019 yılında ekonomide yaşanılan durum ve analizlerin 2020’ye yansımalarının nasıl olabileceği, dünyada yaşanan global ölçekli olaylar ve ülkemize etkileri, Türkiye’nin jeopolitik riskler, küresel gelişmeler ve benzeri birçok konu başlığı üzerinden meclis üyelerine bilgiler verdi.

Başkan Günay sunumların ardından katılımlarından dolayı meclis ve komite üyelerine teşekkür ederek, 4 Mart Çarşamba 2020 tarihinde Ticaret Bakanlığı ve TOBB Koordinasyonunda ve Tekirdağ TSO ev sahipliğinde dahilde ve hariçte işletme rejimleri, ihracatta sağlanan devlet yardımları konularını içeren  ‘Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri’ni meclis üyeleri ve komite üyelerine hatırlatarak meclis kürsüsünden davette bulunarak mübarek üç ayların başlangıcının müjdecisi olan Regaip Kandili’nizi kutluyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum dedi.

Tekirdağ TSO Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı YapıldıTekirdağ TSO Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı YapıldıTekirdağ TSO Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı YapıldıTekirdağ TSO Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı YapıldıTekirdağ TSO Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı YapıldıTekirdağ TSO Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 11
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1236
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 5517
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 5744