USD Alış: 5.6744 | USD Satış: 5.6971 | Euro Alış: 6.3455 | Euro Satış: 6.3709

Tekirdağ TSO Yönetimi İl Jandarma Komutanı Albay Karakaş’ı Ziyaret Etti


24.10.2018

Tekirdağ TSO Yönetimi İl Jandarma Komutanı

Albay Karakaş’ı Ziyaret Etti

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve beraberindeki Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Göksel Karaevli ve Cemil Koçaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Kemal Küçük, Serdar Gül, Yılmaz Emer, Mithat Saygı, Muzaffer Destereci ve Genel Sekreter İrfan Ekici ile Tekirdağ İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Şahin Karakaş’ı makamında ziyaret etti.

 

 

 

 

Tekirdağ İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Şahin Karakaş’a, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte nezaket ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO’nun yapmış olduğu proje ve çalışmalara dair Albay Karakaş’a bilgiler vererek görevinin hayırlı olmasını diledi. Başkan Günay ve Tekirdağ TSO Yönetimi Albay Karakaş nezdinde tüm İl Jandarma Komutanlığı personeline çalışmalarında kolaylıklar diledi. Gerçekleşen görüşme toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

 

Tekirdağ TSO Yönetimi İl Jandarma Komutanı  Albay Karakaş’ı Ziyaret EttiTekirdağ TSO Yönetimi İl Jandarma Komutanı  Albay Karakaş’ı Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 6
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 8950
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 42514
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 43547