USD Alış: 6.0614 | USD Satış: 6.0857 | Euro Alış: 6.7816 | Euro Satış: 6.8088

Tekirdağ TSO Yönetimi NKÜ Hastanesi Başhekimi Gültekin’i Ziyaret Etti


12.03.2019

Tekirdağ TSO Yönetimi NKÜ Hastanesi Başhekimi Gültekin’i Ziyaret Etti

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Erdoğan Gültekin’i makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve beraberindeki Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri katıldılar.

 

Başhekim Prof. Dr. Erdoğan Gültekin’e yeni görevi nedeniyle nezaket ziyareti gerçekleştirdikleri belirten Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, “ Tekirdağ, Türkiye ortalamasının üzerinde nüfus göçü alan illerden birisidir. Kamu hizmetleri arasında bulunan ve en önemlisi durumunda olan sağlık konusunda ise Namık Kemal Üniversite’miz halkımıza ve bölgemize sunduğu sağlık hizmetleri ile önemli bir görevi yerine getirmektedir. Üniversite bünyesinde sağlık hizmetlerinin sunulması ve yürütülmesi hususunda deneyimli ve Tekirdağ’ın yetiştirmiş olduğu Başhekimimiz Erdoğan Bey’e yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Başhekim Gültekin de Tekirdağ TSO Yönetimi’nin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirtti ve Başkan Cengiz Günay nezdinde tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

 

 

Tekirdağ TSO Yönetimi NKÜ Hastanesi Başhekimi Gültekin’i Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 5
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 8545
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 40221
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 41160