USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Başkan Günay’a Ziyaret


17.10.2019

TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Başkan Günay’a Ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Büşra Ertekin ve beraberindeki Müdür Yardımcıları Mustafa Püsküllü ve Hayriye Selin Karaman, Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Esra Salkım ve okul öğrencileri ile birlikte Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı makamında ziyaret ettiler.

Okul Müdürü Büşra Ertekin, 2019-2020 eğitim-öğretim yılında faaliyete geçmeleri ve öğrencilere son teknoloji ve sistemlerle ile donatılan okul kazandırdıkları için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve TOBB Yönetim Kurulu nezdinde Cengiz Günay’a teşekkür ederek okulun son durumu hakkında bilgiler aktardı.

Tekirdağ TSO Başkanı Günay, gerçekleşen ziyaretten son derece memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Şehrimize TOBB Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun öncülüğünde okul kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çocuklarımız, gençlerimiz bizlerin yarınları, umutları. Bu nedenle onlara sağladığımız her imkân, her yatırım ülkemizin gelişimine yaptığımız yatırımdır ve her fırsatta ifade ettiğimiz gibi değerini yitirmeyen ve her zaman kazandıran yatırım eğitime yapılan yatırımdır. Ümit ediyorum ki 2019-2020 eğitim-öğretim yılı içinde kıymetli Başkanımız Rifat Bey’in de katılımı ile resmi bir törenle okul açılışımızı gerçekleştirmeyi planlıyoruz.” diyerek yapılan ziyaret için yetkililere teşekkür etti.

TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Başkan Günay’a ZiyaretTOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Başkan Günay’a Ziyaret
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 57
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2235
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 9393
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 9767