USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

TTSO Başkanı Cengiz Günay Biga TB’yi Ziyaret Etti


30.07.2019

TTSO Başkanı Cengiz Günay Biga TB’yi Ziyaret Etti

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, TOBB’u temsilen Çanakkale oda/borsaları ziyaretleri kapsamında TOBB Odalar ve Borsalar Daire Başkanı Hasan Erbay ile birlikte Biga Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Okyay, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile Oda Çalışanları hazır bulundu.

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ni temsilen Oda ve Borsa ziyaretlerine başladıklarını ve bu kapsamda Biga Ticaret Borsası’nı ziyaret ettiklerini belirtti. Başkan Günay TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun selamlarını ileterek başladığı sözlerine, Biga Ticaret Borsası’nın yapmış olduğu çalışmalar hakkında Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Okyay’dan bilgi aldı. Başkan Okyay da gerçekleşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu, yaşanılan sorun ve çözüm önerilerine dair detaylı bilgi paylaşımının camiamız adına olumlu gelişmeler kaydedilmesi açısından son derece önemli olduğunu ifade ederek Başkan Cengiz Günay’a ziyaretleri adına teşekkür etti.

 

TTSO Başkanı Cengiz Günay Biga TB’yi Ziyaret EttiTTSO Başkanı Cengiz Günay Biga TB’yi Ziyaret EttiTTSO Başkanı Cengiz Günay Biga TB’yi Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 37
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 12820
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 53621
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 55024