USD Alış: 5.8663 | USD Satış: 5.8898 | Euro Alış: 6.5799 | Euro Satış: 6.6063

TTSO Başkanı Günay, Demir Marketler Grubu’nun Yeni Şube Açılışına Katıldı


28.09.2018

TTSO Başkanı Günay, Demir Marketler Grubu’nun Yeni Şube Açılışına Katıldı

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Odamıza kayıtlı 3. Meslek Grubunda faaliyet göstermekte olan DMR Gıda Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti.’nin Tekirdağ/Süleymanpaşa – Hürriyet Mahallesindeki şube açılışı törenine katıldı. Gerçekleşen açılış törenine Başkan Günay’ın yanı sıra, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt ve çok sayıda davetli katılım gösterdi.

 

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay burada yaptığı konuşmasında, “Sayın Büyükşehir Belediye Başkanım, Sayın Süleymanpaşa Kaymakamım, Kıymetli Tekirdağlılar ve Basınımızın Güzide Temsilcileri, sizleri şahsım ve kurumum Tekirdağ TSO adına saygıyla sevgiyle selamlıyorum. Değerli konuklar, bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz mağaza açılışı ile Demir Marketler Grubu’nun 34 yıllık geçmişini, mazisini anlatan bir başarı öyküsüne tanıklık etmiş oluyoruz. Demir Market, 11 Mağaza, 265 çalışanı ile Tekirdağ’ın ekonomik, ticari ve istihdam hayatına fayda sağlayan işletmelerimizden bir tanesidir. Zaten Demir Market,  kalitesi, fiyatları ve güvenirliliği ile Tekirdağ Halkının beğenisini kazanmış bir müessesemizdir ayrıca 3. Meslek Grubunda (Perakende –Gıda Meslek Grubu) odamıza kayıtlı üyemizdir. Başta DMR Gıda Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. – Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demir ve ailesini bir kez daha kutluyor, yeni şubemizin Süleymanpaşa’ya, Tekirdağ’a ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyor, çalışanlarına ve işletme sahiplerine bol ve bereketli kazançlar diliyorum.” dedi.

 

 

TTSO Başkanı Günay, Demir Marketler Grubu’nun Yeni Şube Açılışına KatıldıTTSO Başkanı Günay, Demir Marketler Grubu’nun Yeni Şube Açılışına KatıldıTTSO Başkanı Günay, Demir Marketler Grubu’nun Yeni Şube Açılışına Katıldı
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 0
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 8910
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 39997
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 41970