USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Tunus Ulusal Kurucu Meclis Üyesinden Tekirdağ TSO’ya Ziyaret


28.08.2019

Tunus Ulusal Kurucu Meclis Üyesinden Tekirdağ TSO’ya Ziyaret

Türkiye - Tunus arasındaki işbirliğinin geliştirilmesi için çalışan, Tunus Ulusal Kurucu Meclis Üyesi ve aynı zamanda Kayravan Bölgesi Chrarda Belediyesi yöneticilerinden Monia Qasriye ve beraberindeki Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ali Arslan ile birlikte, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Monia Qasriye’den Tunus’un ekonomisi ve ticari hayatına dair bilgiler aldıktan sonra Tekirdağ’ın güncel ekonomik ve ticari hayatı ile Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası olarak yapmış oldukları çalışma ve projelere dair de bilgi paylaşımında bulundu. Gerçekleşen görüşmede önümüzdeki dönemlerde karşılıklı yapılabilecek ve tarafları bir araya getirecek proje ve organizasyonlar hakkında da karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Monia Qasriye ve Ali Arslan sıcak karşılanmalarından ve misafirperverliğinden dolayı Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’a teşekkür ettiler.

 

Tunus Ulusal Kurucu Meclis Üyesinden Tekirdağ TSO’ya Ziyaret
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 4
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 2808
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 2948