USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Türk-Romanya Yatırım Derneği’nden Başkan Günay’a Ziyaret


10.06.2019

Türk-Romanya Yatırım Derneği’nden Başkan Günay’a Ziyaret

 

Türk-Romanya Yatırım Derneği Türkiye/Tekirdağ Temsilcisi Edic-Aktel Grup A.Ş.  olarak Mehmet Fatih Semercioğlu, Özcan Doğan ve Serdar Başokutan Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı ziyaret ettiler.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Tekirdağ’ın balkan ülkeleri ve Romanya ile ticarette potansiyelin yüksek olduğunu, ticaretin daha da geliştirilmesi adına faaliyetler yürüten Türk-Romanya Yatırım Derneği yetkililerinin özverili çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür etti.

Türk-Romanya Yatırım Derneği Trakya Ofisi olarak derneğin faaliyetleri hakkında Başkan Günay’a bilgi aktaran yetkililer, Türkiye ve Romanya ile balkan ülkelerinde, Türkiye’deki firmaların yurtdışına açılmasında destek ve yardımcı olduklarını ifade ettiler. Derneğin Trakya temsilcileri tarafından, Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’a yürüttüğü başarılı çalışmalar adına teşekkür plaketi takdim edildi ve günün anısına fotoğraf çekiminin ardından heyet odamızdan ayrıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Türk-Romanya Yatırım Derneği’nden Başkan Günay’a ZiyaretTürk-Romanya Yatırım Derneği’nden Başkan Günay’a Ziyaret
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 27
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11109
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11357