USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

UMAT GTİ Genel Kurulu İpsala’da Yapıldı


18.12.2019

UMAT GTİ Genel Kurulu İpsala’da Yapıldı

TOBB, Trakya’daki Oda ve Borsalar tarafından kurulan UMAT Gümrük ve Turizm İşletmeleri Ticaret A.Ş. 2018 Yılı Olağan Genel Kurulu İpsala’da gerçekleştirildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katılımı ile gerçekleşen UMAT Gümrük ve Turizm İşletmeleri Ticaret A.Ş. Olağan Genel Kurulu'na , Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Gümrük ve Turizm İşletmeleri Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Arif Parmaksız ve şirketin hissedarları olan oda/borsa başkanları katıldı.

Hisarcıklıoğlu; tarımıyla, sanayisiyle her geçen gün adından daha çok söz ettiren Trakya’ya yeniden hayırlı bir eser daha kazandıracaklarını belirterek, İpsala Sınır Kapısının kapasitesini artıracaklarını söyledi. UMAT Gümrük ve Turizm İşletmeleri Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Kaya Üzen, toplantıya teşrif eden tüm ortaklara teşekkür etti. Modernizasyonu yapılan İpsala Sınır kapısı ile ilgili bilgiler verdi. Genel Kurul sonrasında TOBB ve UMAT GTİ olarak modernizasyonu yapılan İpsala Sınır kapısında ve yapılacak TIR Parkında incelemelerde bulunuldu.

UMAT GTİ Genel Kurulu İpsala’da YapıldıUMAT GTİ Genel Kurulu İpsala’da YapıldıUMAT GTİ Genel Kurulu İpsala’da YapıldıUMAT GTİ Genel Kurulu İpsala’da Yapıldı
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 49
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 523
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 542
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 542