USD Alış: 5.7498 | USD Satış: 5.7728 | Euro Alış: 6.3610 | Euro Satış: 6.3865

UMUTLAR, Tekirdağ TSO’da LÖSEV İftarında Yeşerdi


13.05.2019

UMUTLAR, Tekirdağ TSO’da LÖSEV İftarında Yeşerdi

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında her yıl Ramazan ayında düzenlemiş olduğu geleneksel iftar programı ile İlimiz merkez ve ilçelerinde ikamet eden lösemili çocuklarımız ve aileleriyle birlikte iftar yemeğinde bir araya geldi.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ve Lösemili Çocuklar Vakfı’nın birlikte organize ettiği iftar yemeğine Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Göksel Karaevli ve Cemil Koçaş, Sayman Üye Yılmaz Emer ve Genel Sekreter İrfan Ekici katıldılar.

Sosyal sorumluluk bilinci ile bu tür organizasyonlar düzenlediklerini ve önümüzdeki dönemde de düzenlemeye devam edeceklerini ifade eden Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Göksel Karaevli, “Lösemi hastalığına yakalananlar morallerini çok yüksek tutmak zorundalar ve bu hastalığı yeneceklerine kendilerini inandırmaları gerekiyor. Bir önceki yıl aramızda olup bu yıl aramızda olmayan, bu hastalığı yenmiş çocuklarımızın olduğunu duymak bizleri ayrıca mutlu etmiştir. Ramazan ayı vesilesiyle bir araya gelmekten ve odamızda ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğumuz aile bireylerine ve LÖSEV yetkililerine teşekkür ediyor, hayırlı ramazanlar diliyorum.” dedi.

 

 

UMUTLAR, Tekirdağ TSO’da LÖSEV İftarında YeşerdiUMUTLAR, Tekirdağ TSO’da LÖSEV İftarında Yeşerdi
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 5
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 11281
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 46497
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 47629