USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Üyelerimize avantaj sağlayan Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı Protokolü imzalandı


18.12.2020

Üyelerimize avantaj sağlayan Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı Protokolü imzalandı

 

'Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı’ ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Ziraat Bankası'nın bu zorlu dönemde bir kez daha güç birliği yaptığının altını çizen Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, üyelerimizi bu avantajlı finansman imkânından yararlanmaya davet etti.


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın’ın katılımıyla gerçekleştirilen Bankkart Tedarik Zinciri Finansman Projesi Tanıtım Toplantısının ardından Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ve Ziraat Bankası arasında protokol imzalandı. Tekirdağ TSO Konferans Salonunda koronavirüs önlemleri alınarak gerçekleşen protokol törenine Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay,  Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Ziraat Bankası Tekirdağ Şube Müdürü Tolga Çetinel ve Ziraat Bankası Süleymanpaşa Şube Müdürü Erol Dede katıldı.


“Üyelerimiz nefes alacak”

 

Tekirdağ TSO Başkanı Günay, "Üst Birliğimiz TOBB’un önderliğinde Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası olarak, üyelerimizin içinde bulunduğu bu zorlu süreci daha rahat atlatması için elimizi taşın altına koyarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Pandemi sürecinde üyelerimiz büyük sıkıntılar yaşadı ve yaşamaya da devam ediyor. Bu zorlu süreçte Ziraat Bankası ile yapılan bu protokolle, nakit sıkıntısı çeken üyelerimizin finansman ihtiyacını karşılarken, üretimde ve ticarette de devamlılığı sağlamış oluyoruz. Söz konusu protokol ekonomik olarak sıkıntılı günler geçiren üyelerimize bir nebze olsun nefes aldırılacaktır." dedi.


“Finansmana erişimde büyük kolaylık”


Projenin hayata geçmesindeki katkılarından dolayı TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın'a teşekkür eden Günay, "Böylesine sıkıntılı bir süreçte imzalanan protokolle birlikte, ticaretin önündeki en büyük engel olan finansmana erişimde üyelerimize kolaylık sağlanıyor. Bu sayede, üreticilerimiz ya da satıcılarımız tahsilat ile uğraşmadan, güven içinde mallarını satabilecek. Ayrıca sattıkları malın bedelini, alacak riski taşımadan Ziraat Bankası garantisiyle peşin veya taksitli alabilecek. Alıcılar da 540 güne kadar vade imkânıyla finansman temin ederek, tedarik ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Ziraat Bankası tarafından, ciro ve kredibiliteye göre belirlenecek limitler dâhilinde üyelerimiz bu sistemden faydalanabilecek. Bu vesileyle, imzalanan protokolün tüm üyelerimize ve KOBİ'lerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, üyelerimizi bu avantajlı finansman imkânından yararlanmaya davet ediyorum." dedi.

 

Üyelerimize avantaj sağlayan Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı Protokolü imzalandıÜyelerimize avantaj sağlayan Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı Protokolü imzalandıÜyelerimize avantaj sağlayan Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı Protokolü imzalandıÜyelerimize avantaj sağlayan Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı Protokolü imzalandı
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 1
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 10884
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11040