USD Alış: 4.7875 | USD Satış: 4.8066 | Euro Alış: 5.5641 | Euro Satış: 5.5864

YUNANİSTAN EDİRNE KONSOLOSU CHARİTİDOU TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİ -


25.08.2017

YUNANİSTAN EDİRNE KONSOLOSU CHARİTİDOU

TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİ

Yunanistan Edirne Konsolosu Evi Charitidou, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’na veda ziyareti gerçekleştirdi. Gerçekleşen veda ziyaretine Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve Yönetim Kurulu Üyesi Göksel Karaevli katıldılar.

Yunanistan ile Türkiye arasında kültürel ve ticari pek çok ortak nokta olduğunu vurgulayan Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay; “Yunan ve Türk Halkı aynı yaşam değerlerine sahip, birbirine çok yakın ve aynı coğrafyada yaşayan 2 toplumdur. Türkiye ve Yunanistan’da karşılıklı iş birliği yapılabilecek birçok sektör mevcut ve ticaret potansiyelimiz oldukça yüksek. Diğer taraftan Konsolos hanımın görev süresince bizlere, iş insanlarına bakış açısı bizleri memnun etmiştir. Kendisi ile birçok platformda bir araya geldiğimiz Konsolos Hanım, Türk ve Yunan ticaret hacmini nasıl daha ileriye taşıyabiliriz? sorusuna cevap arayan, istişarelerde bulunan ve hatta gerekli adımların atılabilmesi için sık sık bizleri de ziyaret eden, ilişkilerin ve ticaretin gelişmesi için emek veren biridir. Konsolos hanıma ilimiz ve bölgemiz adına bugüne kadar yaptıkları için memnuniyetimizi ifade ediyor, kendisine çok teşekkür ediyor, yeni görevlerinde başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

YUNANİSTAN EDİRNE KONSOLOSU CHARİTİDOU  TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİ - YUNANİSTAN EDİRNE KONSOLOSU CHARİTİDOU  TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİ -
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 57
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 5612
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 24338
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 24988