USD Alış: 3.8765 | USD Satış: 3.8921 | Euro Alış: 4.5728 | Euro Satış: 4.5911

Başkanlarımız


TEKİRDAĞ TİCARET VE SANAYİ ODASININ KURULUŞUNDAN İTİBAREN YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI YAPANLAR

BAŞKANLARIMIZ GÖREV TARİHLERİ


1- Malkaralı ŞAKİR BEY - 1925 - 1926
2- B. Sıtkı ARAT 1929 - 2.9.1951
3- Rüstem ŞERİFOĞLU - 2.9.1951 - 15.9.1952
4- Murat YENİCE - 15.9.1952 - 2.12.1952
5- Şevket TOLUNAY - 12.12.1957 -13.2.1958
6- Nedim KARAHALİL - 13.2.1958 - 27.5.1960
7- Sıtkı ARAT - 17.6.1960 - 14.12.1963
8- Nedim KARAHALİL - 14.12.1963 - 5.12.1964
9- İsmet AKÇAKAYA - 11.12.1964 - 9.7.1965
10- İbrahim UZEL - 24.8.1965 - 12.11.1965
11- Nedim KARAHALİL - 12.11.1965 - 30.11.1966
12- İbrahim UZEL - 27.12.1966 - 10.12.1975
13- Nedim KARAHALİL - 10.12.1975 - 25.11.1987
14- Kenan YILMAZ - 24.11.1987 - 18.11.1989
15- Öner ÖZEN - 18.11.1989 - 24.03.2005
16- Mustafa YURDANUR - 24.03.2005 - 09.03.2011
17- Cengiz GÜNAY - 17.03.2011 - He is still in charge.

 

 

TEKİRDAĞ TİCARET VE SANAYİ ODASININ KURULUŞUNDAN İTİBAREN ODA MECLİS BAŞKANLIĞI YAPANLAR

 

 

MECLİS BAŞKANLARIMIZ GÖREV TARİHLERİ


1- Malkaralı ŞAKİR BEY - 1925 - 1929
2- B.Sıtkı ARAT - 1929 - 2.9.1951
3- Murat YENİCE - 3.5.1951 - 19.4.1953
4- Cevdet ARAS - 19.4.1953 - 5.12.1954
5- Nedim KARAHALİL - 6.12.1954 - 13.2.1958
6- Cevdet ARAS - 13.2.1958 - 27.2.1960
7- Rüstem ŞERİFOĞLU - 27.2.1960 - 27.5.1960
8- Münür SOYUER - 28.5.1960 - 24.11.1962
9- Hüseyin ALP - 24.11.1962 - 14.12.1963
10- Halil ATILGAN - 14.12.1963 - 11.12.1964
11- Nedim KARAHALİL - 11.12.1964 - 12.11.1965
12- İsmet AKÇAKAYA - 12.11.1965 - 3.12.1966
13- Tarık GENCER - 27.12.1966 - 23.11.1969
14- İsmail ÖZDOYURAN - 25.11.1969 - 26.2.1984
15- Rüştü GÜNEŞ - 2.3.1984 - 20.11.1987
16- M.Zeki VARAN - 20.11.1987 - 18.11.1989
17- Gürel ÜLKER - 18.11.1989 - 27.3.1992
18- Ahmet Nur ŞENEL - 27.3.1992 - 03.12.1995
19- Ahmet ACARTÜRK - 03.12.1995 - 19.3.1997
20- Fahri TANRIÖVER - 19.3.1997 - 21.11.1997
21- Ahmet ACARTÜRK - 21.11.1997 - 26.03.2004
22- Mustafa AYDOĞDU - 26.03.2004 - 24.03.2005
23- Fedai YÜKSEL - 24.03.2005 - 11.01.2009
24- Ali ÜNER - 11.01.2009 - 07.10.2009
25- Mustafa ÖZDEN - He is still in charge.

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 52
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2553
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 9874
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 10408