USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

BAŞKAN CENGİZ GÜNAY AHİLİK HAFTASI KUTLAMA ETKİNLİKLERİNE KATILDI


15.09.2021

Yönetim Kurulu Başkanımız ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen kutlama etkinliklerine katıldı.

Süleymanpaşa Hasan Ali Yücel Meydanı'nda gerçekleşen kutlama etkinliklerine; Tekirdağ Vali Yardımcısı Dr. Osman Abdullah Günaydın, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Uzunlar,Tekirdağ Ticaret İl Müdürü Mehmet Furtına, Tekirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Sami Kayın,  il,ilçe protokol üyeleri, basın mensupları ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı. 

Kutlamalar kapsamında mehteran takımı ve halk oyunları gösterileri gerçekleştirildi. 

Gösterilerin ardından Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve Protokol Üyeleri tarafından Tekirdağ'da yılın ahisi seçilen Saray ilçesinden Ahmet Dinç'e şed kuşatılarak plaket verildi. Daha sonra yılın kalfaları ve çıraklarına girdikleri dereceler baz alınarak ödülleri verildi. Ödül töreninden sonra eski eski Tekirdağ fotoğraflarının yer aldığı Resim ve Geleneksel El Sanatları Sergisi açıldı.

BAŞKAN CENGİZ GÜNAY AHİLİK HAFTASI KUTLAMA ETKİNLİKLERİNE KATILDIBAŞKAN CENGİZ GÜNAY AHİLİK HAFTASI KUTLAMA ETKİNLİKLERİNE KATILDIBAŞKAN CENGİZ GÜNAY AHİLİK HAFTASI KUTLAMA ETKİNLİKLERİNE KATILDI
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 1
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 6033
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 26856
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 27672