USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Başkan Günay; Depremden etkilenen 11 ilde inşaat malzemelerinin fiyatları sabitlendi


03.03.2023

Yönetim Kurulu Başkanımız, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, TOBB Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu Başkanlığında düzenlenen "Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Türkiye Sektör Meclisleri İnşaat Malzemeleri Üreticileri Basın Toplantısı"na çevrim içi olarak katılım sağladı.
Başkanımız Cengiz Günay; "Deprem felaketinde meslek örgütleri, STK’lar ve özel sektör olarak örnek bir dayanışma örneği gösterdik. TOBB Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu Üreticiler ile ortak alınan karar doğrultusunda; girdi maliyetlerinde artış olmadığı sürece depremden etkilenen 11 ilde inşaat malzemeleri ürün fiyatlarının sabitlendiğini açıkladı. Ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum."
Başkan Günay; Depremden etkilenen 11 ilde inşaat malzemelerinin fiyatları sabitlendiBaşkan Günay; Depremden etkilenen 11 ilde inşaat malzemelerinin fiyatları sabitlendiBaşkan Günay; Depremden etkilenen 11 ilde inşaat malzemelerinin fiyatları sabitlendiBaşkan Günay; Depremden etkilenen 11 ilde inşaat malzemelerinin fiyatları sabitlendi
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 25
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 3127
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 3127
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 3127