USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

İklim web sitesi


23.09.2022

SAYIN ÜYEMİZ


İlgi: TOBB'nin 15.09.2022 tarih ve 9137 sayılı yazısı,


İlgide kayıtlı yazıda, İklim krizi ile mücadele ve Avrupa Yeşil Mutabakatı kapsamındaki gelişmeler gerek özel sektörün gerekse kamu kurum ve kuruluşlarının ana gündem maddeleri haline gelmiştir. Sektörleri kapsamlı bir dönüşüme zorlayacak, yaşam tarzımızı kökten değiştirmemize sebep olacak, yeni iş modellerinin ve mesleklerin oluşmasına kapı aralayacak yeşil dönüşüm sürecinde pek çok farklı kurum tarafından çeşitli projeler yapılmakta; raporlar, eylem planları, yol haritaları hazırlanmakta; etkinlikler, webinarlar, toplantılar, eğitimler düzenlenmektedir.
Bu projelerin, dokümanların, etkinliklerin ve yeşil dönüşüm destek paketlerinin, finansman kaynaklarının, hibe ve teşviklerin tek bir sitede toplanması bir bütünlük oluşturarak bu çalışmalara ulaşımı kolaylaştıracak, görünürlüklerinin artmasını sağlayacak, bütün bu birikimin arşivlenmesine olanak yaratacaktır.
Bütün bu düşüncelerden hareketle, Birliğimiz bünyesinde https://iklim.tobb.org.tr/ adresinden ulaşılabilen iklim web sitesi kurularak erişime açılmıştır. 

Üyelerimiz tarafından hazırlanan proje ve çalışmaları, dokümanları, finansman kaynaklarını ve etkinlikleri ekteki forma işleyerek tarafımıza iletebilirsiniz. info@tekirdagtso.org.tr


Bilgilerinize sunarız
Saygılarımızla

Aynur YENİPAZARLI

Genel Sekreter

Ek: FORM

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 22
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 8613
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 8902