USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

KURUMUMUZ VE TEKİRDAĞ DOĞA KOLEJİ ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI


12.04.2023

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ile Tekirdağ Doğa Koleji arasında eğitim sözleşmesi imzalandı.

Gerçekleşen imza törenine Yönetim Kurulu Başkanımız ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Genel Sekreterimiz Aynur Yenipazarlı, Tekirdağ Doğa Koleji Ortaokul – Lise Müdürü Selçuk Fırtın ve Halkla İlişkiler Müdürü Nilüfer Türüdü katıldı.

%30 Oranında Eğitim İndirimi Yapılacak

Söz konusu imzalanan protokolü ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Günay; “Tekirdağ Doğa Koleji eğitim hizmetlerinde Tekirdağ TSO çalışanlarına ve üyelerine Tekirdağ Doğa Koleji kampüsünde yaptırılacak yeni kayıtlar için 2023 - 2024 eğitim ve öğretim dönemlerine ait açıkladığı güncel yeni kayıt ücretleri üzerinden (yeni kayıtlarda) 12.04.2023 – 12.04.2024 tarih aralığında %30 oranında eğitim indirimi yapılacaktır. Ödemeyi, indirim hakkına sahip Tekirdağ TSO odası çalışanları ve üyeleri nakit veya taksit seçeneği ile ödeme yapabileceklerdir. Sözleşmenin 1. Maddesinde yer alan indirim oranlarına ek olarak %5 kardeş indirimi uygulanabilecektir. Burs ile indirim oranı birleştirilemeyecektir. İndirim anlaşmasının üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 

KURUMUMUZ VE TEKİRDAĞ DOĞA KOLEJİ ARASINDA  İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDIKURUMUMUZ VE TEKİRDAĞ DOĞA KOLEJİ ARASINDA  İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 50
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1616
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 9052
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 9341