USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Tekirdağ TSO TEMMUZ AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ


06.08.2021

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, Temmuz Ayı olağan meclis toplantısı Meclis Başkanı Hakan Şık başkanlığında gerçekleşti.

Toplantıya Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri ve Komite Başkanları katılım sağladı. Meclis Toplantısında üyelerin sorunları, ekonomik ve ticari hayatta gelişmeler, pandeminin etkileri konuşuldu.

Açılış konuşmalarını yapan Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Hakan Şık, “Değerli Meclis Üyeleri, Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısına hoş geldiniz; sizleri meclis divanı adına saygıyla selamlıyorum ve toplantımızı açıyorum. Sözlerimin hemen başında ülkemizin bir çok yerinde devam eden yangınlarda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Rabbim bu zor günlerde ülkemizin yardımcısı olsun. Gerçekleştirdiğimiz toplantımızın hayırlı olmasını diliyor, katılımınız için hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

Meclis toplantısı, Yönetim Kurulu Faaliyet raporunun okunması-müzakereye açılması-ibrası,2021 Temmuz Ayı Gelir-Gider Cetvellerinin görüşülmesi-onaylanmasının ardından dilek ve temenniler kısmında Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay söz alarak meclis üyelerine gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Günay; “ Öncelikle ülkemizdeki yangınlar hepimizi derinden üzdü. Umarım en kısa süre içinde tamamen kontrol altına alınır. Bunun için TOBB bir yardım kampanyası başlattı. Bizde üyelerimizle bu kampanyayı paylaşacağız. Rabbim bölge halkının yardımcısı olsun. Trakya Oda/Borsaları Yönetim Kurulu Başkanları toplantısında TBMM Başkanı Sayın Prof. Dr. Mustafa Şentop ile bir araya gelerek Üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda İlimiz ve bölgemiz ekonomisi, iş dünyasının pandemi süresince karşılaştığı sorunlar ve çözüm önerilerini kendisine başlıklar altında ilettik. Kıymetli Başkanımız da bu sorunların çözümü için destek vereceğini bizlere iletti.” Sözlerime son verirken meclis toplantımızın hayırlı olmasını temenni ediyor, hepinize katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.

Tekirdağ TSO TEMMUZ AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİTekirdağ TSO TEMMUZ AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 10
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 5427
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 24092
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 25386