• 6.02.2024
Başkanımız, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay'ın Miraç Kandili Mesajı

Başkanımız, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay mesajında şu ifadelere yer verdi; "Hem acıları paylaşmak hem de manevi duygularımızı yoğunlaştırmak için bir fırsat olan Miraç Gecesi’nde bir yanda yaşadığımız acıları ve kayıpları anarken, diğer yanda birlik ve dayanışma içinde geleceğe umutla bakmamız gerektiğini hatırlıyoruz.

Devamını Oku
  • 5.02.2024
Başkan Cengiz Günay; Tekirdağ Merkezli Firmaların Yılın İlk Ayındaki İhracatları 148.6 Milyon Dolar

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay; Ocak ayında ilimizden yapılan ihracatın 2023 yılın aynı ayına göre % 3,5 arttığını belirtti.

Devamını Oku
  • 5.02.2024
TOBB Ticaret ve Sanayi Odaları ile Ticaret Odaları Müşterek Konseyi Toplandı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ticaret ve Sanayi Odaları ile Ticaret Odaları Müşterek Konseyi, Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat’ın da katılımıyla TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde toplandı.​

Devamını Oku
TSO Haber
  • 1.02.2024
Türkiye Gıda İnovasyon Platformu Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti

İlimizde un, ayçiçek yağı, zeytin, zeytin yağı, süt ürünleri (süt yoğurt, peynir vb.), üzüm suyu, et ürünleri, içecekler, şekerleme vb. gıda sektöründe faaliyet gösteren firmalarımıza destek olmak, gelişmelerine katkı sağlamak amacıyla Türkiye Gıda İnovasyon Platformu (TÜGİP) toplantısı odamızda gerçekleşti.

Devamını Oku
TSO Haber
  • 1.02.2024
Tekirdağ TSO 2024 Yılının İlk Meclis Toplantısı Gerçekleşti

Tekirdağ TSO 2024 yılının ilk meclis toplantısı, Meclis Başkanımız Hakan Şık başkanlığında Yönetim Kurulu, Meclis Üyelerimiz, Disiplin Kurulu Başkanımız ve Komite Başkanlarımızın katılımıyla gerçekleşti.

Devamını Oku
TSO Haber
  • 31.01.2024
ERD Otelcilik Turizm Yatırım A.Ş - Tekirdağ Ramada Otel ve YAT Otel'den Başkanımız Cengiz Günay'a Ziyaret Gerçekleşti

Ramada Otel ve Yat Otel ile turizm sektörü istişaresi gerçekleşti.

Devamını Oku
TSO Haber
  • 31.01.2024
Tekirdağ Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü İmzalandı

"Tekirdağ Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü" Muratlı Kaymakamı, Muratlı OSB Başkanı Bülent Uygur, İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan ve Yönetim Kurulu Başkanımız, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay'ın katılımıyla imzalandı.

Devamını Oku
TSO Haber
  • 31.01.2024
Başkanımız Cengiz Günay, Mekke Helal Forumu’na Katıldı

Başkanımız Cengiz Günay, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte Suudi Arabistan’da Mekke Helal Forumu’na katıldı.​

Devamını Oku
  • 31.01.2024
İçecek Sanayi Meclisi yeni yılın ilk toplantısında bir araya geldi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye İçecek Sanayi Meclisi toplantısı; Meclisten Sorumlu TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve Meclis Başkanı Ozan Diren’in başkanlığında, özel sektör ve sivil toplum kuruluşlarının üst düzey temsilcilerinin katılımı ile TOBB İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirildi.

Devamını Oku